Hotel Ústí nad Labem Na Rychtě
Hotel Na Rychtě ubytování Ústí nad Labem Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Na Rychtě / Ústí nad Labem

Pivovar a Hotel Na Rychtě nabízí hotelové ubytování kategorie standard *** přímo v centru Ústí nad Labem v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v celkové kapacitě 27 lůžek.

Ústí nad Labem Hotel Na Rychtě ubytování
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV, s možností připojení na internet (Wifi). V objektu je výtah. Ubytovaní hosté mají možnost celodenního stravování v hotelové restauraci – plné penze, polopenze či ubytování pouze se snídaní.

Ubytování Hotel Na Rychtě služby
Parkování pro hotelové hosty je zajištěno zdarma v blízkém obchodním centru (cca 50 m od hotelu). Nástup na pokoj hotelu Na Rychtě v Ústí nad Labem je možný od 14.00 hodin. Pokoje je nutné vyklidit nejpozději do 10.00 v den odjezdu. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Pivovar Hotel ubytování Na Rychtě restaurace
Atmosféra tradiční české pivnice je podtržená fotografiemi z doby, kdy to byl vyhlášený hostinec U Hüblů, později U Mádrů. Restaurace hotelu Na Rychtě v Ústí nad Labem má 200 míst k sezení, prostornou zahrádku a nekuřácký prostor, který je oddělen samostatně jako vedlejší místnost.

Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo Mazel a další. Restaurace nabízí jídelní menu, které je kombinací tradiční české kuchyně i originálních specialit nejen k pivu. Součástí menu je i nabídka snídaní a aktuální denní obědové menu. Prostory restaurace nabízí sledování sportovních přenosů na velkoformátové kvalitě nebo využití pro taneční zábavu!

Ústí nad Labem Hotel Na Rychtě Pivovar
Pivovar Na Rychtě v Ústí nad Labem je restaurační pivovar. Pivo je výhradně určeno pro vlastní potřebu restaurace. Varny jsou součástí interiéru restaurace, ostatní technologie je kompletně umístěna v suterénních prostorách objektu. Od pondělí do čtvrtka je možné si objednat exkurzi pivovaru Na Rychtě.
Hotel Ústí nad Labem Na Rychtě - disponuje restauracíHotel Ústí nad Labem Na Rychtě -  je k dispozici připojení na internetHotel Ústí nad Labem Na Rychtě -  je k dispozici letní terasaHotel Ústí nad Labem Na Rychtě - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ústí nad Labem Na Rychtě - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ústí nad Labem Na Rychtě - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Ústí nad Labem

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com